با توجه به انتخاب ترامپ به عنوان رییس جمهور آمریکا ، به نظر شما وضعیت اسلام هراسی در آمریکا چه می شود؟
بیشتر می شود
کمتر می شود
تفاوتی نمی کند
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
اولین عروسک اسلامی در فروشگاه‌های آمریکا
عروسک جدیدی برای کودکان مسلمان در قفسه‌های فروشگاه‌های آمریکا قرار گرفته تا کمبودهای بازار را جبران و به کودکان مسلمان کمک کند تا دین خود را بهتر بشناسند.
بیلبورد دعوت به شناخت پیامبر(ص) در شیکاگو
سازمان اسلامی «گین پیس»(GainPeace) مستقر در شهر شیکاگوی آمریکا، یک ماه پس از نصب بیلبوردی اهانت‌آمیز علیه حضرت محمد(ص) در ایالت ایندیانا، بیلبورد جدیدی را برای دعوت از مردم به شناخت پیامبر اسلام بالا برد.
توزیع قرآن در «پانتلند» سومالی
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۲
سازمان توسعه آفریقا در طرحی فرهنگی به توزیع ۲۰۰ نسخه از قرآن کریم میان قرآ‌ن‌آموزان مدرسه حفظ قرآن «جلحور» واقع در منطقه خود مختار «پانتلند» سومالی اقدام کرد.
مسجد توکیو؛ مروج پیام صلح‌ اسلام
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۸
در کشوری که اکثریت جمعیت آن را پیروان شینتوئیسم و بودیسم تشکیل می‌دهند، مسجد توکیو تلاش منحصربه‌فردی را برای کمک به مردم ژاپن برای دیدن مأموریت حقیقی دین اسلام انجام می‌دهد.
وب‌سایت ویژه مسلمانان در اوکلاهما راه‌اندازی می‌شود
وب‌سایت ویژه معرفی مسلمانان به منظور مقابله با اسلام‌هراسی در قالب کمپین همسایه مسلمان در «اوکلاهما»ی آمریکا راه‌اندازی می‌شود.
حجاب و اشتغال زنان در آلمان
۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۰
خبرگزاری «تاگس اشپیگل» آلمان در مقاله‌ای به موضوع حجاب و اشتغال زنان در جامعه آلمان پرداخته است.
انفاق مسلمانان به بیمارستان «شفیلد» انگلیس
اعضای مسجد شهر «شفیلد» انگلیس در اقدامی خیرخواهانه مبلغ ۱۱ هزار و ۴۰۰ پوند برای گرامیداشت سالروز وفات رئیس سابق هیئت امنای مسجد به بیمارستان سرطانی‌های این شهر انفاق کردند.
تنها مسجد شهر «وینونا» آمریکا؛ چشم انتظار نوسازی
پس از آنکه تنها مسجد شهر «وینونا» در ایالت «مینه سوتا» آمریکا در سال 2013 به‌طور کامل در آتش‌سوزی تخریب شد، مسجد جدید نیاز ضروری به کمک مسلمانان برای نوسازی و تجهیز دارد.
اولین جشنواره مسلمانان به همت بنیاد آموزشی مسلمانان ایالت اورگن آمریکا با همکاری برخی نهادها و سازمان‌ها از جمله اداره پلیس پورتلند و سازمان پارک‌های این شهر برگزار شد.
تشرف 198 تبعه در «برونئی» به اسلام
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
طبق آمار اخیر منتشر شده از سوی مراکز اسلامی کشور برونئی، حدود 198 تبعه در این کشور طی 5 ماه به دین اسلام تشرف یافته‌اند.
تبیین فلسفه حجاب با اجرای تئاتر در سوئد
تئاتر «حجاب سوئدی» به منظور تبیین اصول فلسفه حجاب، توسط جمعی از جوانان سوئد در شهرهای این كشور به روی صحنه رفت.
تور ضد تروریسم جمعی از رهبران مسلمان
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۶
جمعی از رهبران مسلمان در مخالفت با حملات تروریستی اخیر در اروپا، تور ضد تروریسم ترتیب داده اند که از روز گذشته از فرانسه آغاز شده است.
داعش "آرشیو آبی" را در تلعفر آتش زد
۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۹
یک منبع عراقی اعلام کرد که گروه تروریستی داعش، بزرگترین آرشیو اسناد و اطلاعات خود را موسوم به "آرشیو آبی داعش"، در مرکز تلعفر در استان نینوا به آتش کشید.
آموزش رایگان دفاع شخصی به بانوان محجبه در «آیوا سیتی»
دوره آموزش رایگان دفاع شخصی در شهر «آیووا سیتی» در ایالت آیوای آمریکا برگزار شد تا به بانوان مسلمان محجبه برای حفاظت از خودشان در برابر حملات نژادپرستانه کمک کند.
دانشجویان مسلمان: نمازخانه دانشگاه هامبورگ تفکیک شود
دانشجویان مسلمان از مسئولان دانشگاه هامبورگ تفکیک فضای محل اقامه نماز بانوان و آقایان در این دانشگاه را خواستار شدند.
ابتکار مسجد ترکیه برای تشویق کودکان به حفظ
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از ترک پرس، دست اندرکاران مسجد شلالة در شهر کوتاهیه در ترکیه با هدف تشویق کودکان به مشارکت در دوره های حفظ قرآن کریم و علاقمند ساختن آنها به مسجد، اقدام به توزیع هدایا میان آنان می کند.«برهان یلدرم»، امام و خطیب مسجد شلاله با بیان این که ما هر سال ...
کتاب «زیبایی در متون اسلامی» منتشر شد
کتاب «زیبایی در متون اسلامی» به همت انجمن مطالعات نظری طلاب مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر شد.
رأی دادگاه عالی هلند به نفع مسلمانان
۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۴
دادگاه عالی هلند دستوری صادر کرد که دولت این کشور را به حمایت مالی از ساخت یک مدرسه اسلامی در آمستردام و تأمین بودجه آن ملزم می‌کند.
چالش های پیش روی جامعه مسلمانان آمریکا
نتایج پژوهش های مرکز تحقیقات پیو (Pew Research Center) نشان می دهد که مسلمانان در آمریکا با تبعیض های گسترده روبه رو بوده، به ترامپ اعتماد نداشته و معتقدند که آمریکایی ها دیگر اسلام را بخشی از جامعه خود نمی دانند.
وحدت مسلمانان و مسیحیان برای دفاع از مسجدالاقصی
یکی از جوانان مسیحی ساکن قدس در اقدامی جالب و تحسن برانگیز در حالی که انجیل در دست داشت و صلیبش را به گردن انداخته بود، خود را به میان هزاران نمازگزار مسلمان در اطراف مسجد الاقصی رسانده و همگام با آن ها به دفاع از این مسجد مبارک برخواست.