رئیس پلیس لندن: اسلام‌هراسی غیر قابل تحمل است
رئیس پلیس لندن: اسلام‌هراسی غیر قابل تحمل است
«کرسیدا دیک» با اشاره به افزایش حملات ناشی از نفرت علیه مسلمانان پس از حملات تروریستی اخیر در لندن گفت: اسلام‌هراسی غیر قابل تحمل است؛ هدف تروریست‌ها جدا کردن ما از هم است پس ما نباید به آن‌ها اجازه این کار را بدهیم.
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب: 5720
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از پایگاه خبری «Islamic News»، کرسیدا دیک، رئیس پلیس لندن گفت: حملات ناشی از نفرت علیه مسلمانان پس از حملات تروریستی اخیر در لندن در حال افزایش است.
وی افزود: یک حمله تروریستی در لندن، حمله‌ای علیه همه ما است. من می‌دانم که مسلمانان بسیار احساس درهم شکستگی می‌کنند و نگران هستند که هدف نفرت و جرائم ناشی از نفرت در جامعه قرار بگیرند.
دیک گفت: پیام من به مسلمانان این است که همه ما باید در مواجهه با تروریست بایستیم. پلیس لندن آماده همکاری با مسلمانان، حمایت از آنان و تلاش برای توقف تروریسم است.
وی خطاب به جامعه مسلمان افزود: اگر شما هدف قرار بگیرید ما به سختی تلاش می‌کنیم تا از شما حمایت کنیم. اگر شما فرد مظنونی را دیدید یا خودتان قربانی یک جرم شدید با ما تماس بگیرید؛ ما از شما حمایت می‌کنیم.
بنابر گزارش‌ها حملات ناشی از اسلام‌هراسی از زمان آخرین حمله تروریستی به لندن ۵ برابر شده است.
کریسیدا دیک گفت: اسلام‌هراسی غیر قابل تحمل است. هدف تروریست‌ها جدا کردن ما از هم است پس ما نباید به آن‌ها اجازه این کار را بدهیم.
Share/Save/Bookmark