دفاع از اسلام هراسی در پرونده سیاسی سخنگوی جدید کاخ سفید
دفاع از اسلام هراسی در پرونده سیاسی سخنگوی جدید کاخ سفید
سخنگوی جدید کاخ سفید که از سوی «دونالد ترامپ» انتخاب شده است پرونده ای مفصل در دفاع از اسلام هراسی دارد.
پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۰۷
کد مطلب: 6929
به گزارش «آرماگدون» ، به نقل از « middleeasteye»، « کایلی مک انانی» که قرار است سخنگوی جدید کاخ سفید شود پرونده ای مفصل در دفاع از اسلام هراسی دارد.
«مک انانی» در نشست «فاکس بیزنس» در سال ۲۰۱۴ میلادی در کنار «گاوین مک لنس»،رئیس گروه ملی گرایان سفیدپوست «Proud Boys» نشسته بود و با لبخندی که بر لب داشت اظهارات او علیه مسلمانان را تایید می کرد.
مک لنس در این نشست گفت که مسلمانان به لحاظ ژنتیکی انسان های پست و فرومایه هستند و سخنگوی جدید کاخ سفید هم با لبخندی موافقت خود را با ادعاهای او نشان داد.
«مک انانی» به تازگی از سوی «دونالد ترامپ»،رئیس جمهوری آمریکا به عنوان سخنگوی جدید کاخ سفید انتخاب شد و جای «استفانی گریشام» که تنها ۹ ماه سخنگوی کاخ سفید بود را گرفت.
او چهارمین سخنگوی دونالد ترامپ از اوایل سال ۲۰۱۷ یعنی زمانی است که ترامپ قدرت را در آمریکا به دست گرفت.
سخنگوی جدید کاخ سفید در سال ۲۰۱۶ میلادی هم در یک پیام توئیتری با رد اظهارات «باراک اوباما» ،رئیس جمهوری وقت آمریکا در مورد اینکه اسلام دین صلح است،نوشت: اوباما در مورد شکیبایی اسلام حرف می زند اما هیچ اشاره ای به اینکه جمعیت مسیحی عراق در یک دهه ۸۰ درصد کاهش پیدا کرد نمی کند.
وی همچنین این ایده که سیاست خارجی آمریکا در خاورمیانه می تواند موجب خشم در منطقه و حملات نظامی شود را رد کرده است.
«مک انانی» در سال ۲۰۱۴ میلادی در این باره گفت:سیاست خارجی آمریکا بسیار به نفع مسلمانان است و پرزیدنت بوش ۱۵ میلیون مسلمان را از دست دیکتاتورها آزاد کرد.
شورای روابط اسلامی-آمریکایی که مدافع حقوق مسلمانان در آمریکا است خواستار برکناری فوری مک انانی به خاطر رویکردهای اسلام هراسانه اش شد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : شبستان