حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
نگاهی به نژادپرستی دینی و رنگی در آمریکا
بین سال‌ های 2003 تا 2012 میلادی، بیش از 60 درصد از تقاضاهای تحصیلی سیاه‌ پوستان برای ورود به دانشکده‌های حقوق آمریکا پذیرفته نشده است.
آیت الله نمر باقر النمر
۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۰۷
کمتر کسی را می‌توان در عربستان یافت که آیت الله نمر باقر النمر را نشناسد، چرا که وی همواره بر دفاع از حقوق مردم عربستان چه شیعه و چه سنی در مقابل رژیم سلطنتی آل سعود تاکید داشته است.
یک قرن توطئه علیه جهان اسلام
۱۳ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۰
پایگاه خبری الانتقاد در مقاله ای دنباله دار به یک قرن توطئه غربی ها برای تجزیه جهان اسلام اشاره کرده و ماهیت آنها را در دوره کنونی مورد بررسی قرار داده است.
برای ریشه کن کردن تروریسم باید عدالت و توسعه را گستراند
رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز خشونت و افراطی گری بدون مهار، خود را بصورت یک تهدیدِ قطعی جهانی نمایان ساخته است، نسبت به خطرِ گسترشِ افراطی گری و همچنین خطرِ درکِ نادرست و برخورد غلط با این پدیده هشدار داد.
شماره شصت و ششم ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
شماره شصت و ششم (شهریور93) بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی ، به همت معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون منتشر شد.
مسلمانان چین و داستان ترکستان شرقی
۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۷
مدت هاست که خبرهای متعددی درباره درگیری پلیس چین با مسلمانان حاضر در استان سین کیانگ منتشر می شود مردمانی که متهم به تلاش برای جدائی طلبی و ایجاد ناامنی در چین هستند اما آیا حقیقت همان چیزی است که در رسانه های غربی و یا آسیایی مطرح می شود؟
اینفوگراف مشخصات 132 کودک فلسطینی کشته شده در غزه
مشخصات 132 کودک فلسطینی کشته شده توسط تروریستهای اسراییلی از زمان آغاز جنگ غزه تا کنون. در میان آنها چندین طفل 9 ماهه و 18 ماهه به چشم می خورد.
شماره شصت و سوم ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
شماره شصت و سوم (خرداد93) بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی ، به همت معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون منتشر شد.
ابوبكر بغدادي
۱۱ تير ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۷
اشغال ناگهانی مناطقی از عراق به دست گروه تروریستی "داعش" به سرکردگی "ابوبکر بغدادی"، این روزها نام این گروه را بیش از پیش بر سر زبانها انداخته است؛ اما سرکرده این گروهک تروریستی کیست و از کجا آمده است؟
مسعود بارزانی ، رئیس اقلیم کردستان عراق
۸ تير ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۷
کردهای عراق بر اساس نگرش ناسیونالیستی خود به بحث قوم کرد، در طول تاریخ همواره به دنبال رسیدن به استقلال بوده­‌اند.
سلفی، آلت فعل صلیبی
۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۳
پیش از این، در یکی از شماره‌های «موعود»، سرمقاله‌ای با عنوان «ائتلاف خونین صلیب، سلفی و صهیون» ارائه شد و در آن، به اجمال از هماهنگی و اتّفاق طرّاحی شده سه جریان سیاسی، اجتماعی صلیبی، سلفی و صهیونی پرده‌برداری گردید. آن سر مقاله دست به دست گشت و ده‌ها هزار نفر از طریق شبکه‌های اینترنتی نظاره‌گرش شدند....
داعش چگونه متولد شد
۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۷
"دولت اسلامی در عراق و شام" یا "داعش " گروه مسلحی است که با تفکرات سلفی افراطی و تروریستی، این روزها عراق و سوریه را ناآرام کرده است.
همه چیز درباره حمله داعش به سامراء
۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۸
صبح امروز تروریست‌های تکفیری گروهک دولت اسلامی عراق و شام موسوم به "داعش" در توطئه حمله به مرقد شریف امامین عسکریین در سامراء ناکام شدند و فرار کردند.
تکفیری‌های بوکوحرام، خطری برای تمام آفریقا
هر چند اقداماتی که گروه افراطی بوکو حرام در نیجریه به انجام می‌رساند، تروریستی به شمار می‌آیند اما با توجه به صبغه تکفیری‌گری رهبران این گروه، باید به دنبال چیزی فراتر از فعالیت‌های تروریستی در تحلیل ماهیت بوکو حرام بود.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در سومین هم اندیشی و نمایشگاه تشکل‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی،گفت: همانطور که در جبهه فرهنگی قرارگاه، صف و ستاد در حال شکل گرفتن است باید کارگاه‌هایی هم شکل بگیرد تا وظایف هر کس مشخص شود.
رضا معممی مقدم مدیر کل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی
مدیر کل تشکلهای دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در سومین هم اندیشی و نمایشگاه تشکلهای شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: علت حدوث سازمان تبلیغات اسلامی، مدیریت جهادی در عرصه فرهنگ بوده است.
بررسی پدیده اسلام‌ستیزی در هلند
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۵
هرچند آزادی مذهبی در قانون اساسی هلند به رسمیت شناخته شده؛ اما این کشور در صدر فهرست کشورهای اسلام‌ستیز قرار گرفته است.
علل سقوط حکومت مسلمین در اسپانیا
۳۰ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۱
اقدامات مسیحیان آندلس برای اضمحلال مسلمین مبنی بر آلوده کردن جوانان مسلمان به می گساری و بی بند و باری در نهایت حکومت مسلمان آندلس را به ورطه نابودی کشاند.
مسلمانان هند در پشت دیوارها
۲۳ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۳
با وجود همه این مسایل حتی مسلمانان گجرات و به ویژه بازرگانان و صاحبان مسلمان صنایع نیز البته برای کسب منافع بیشتر اقتصادی از حزب مودی حمایت می کنند. و همین حمایت ها است که به ناسیونالیست های هند این امکان را می دهد که هرگونه تبعیض علیه مسلمانان را شایعه و دروغ عنوان کنند.
ابعاد اسلام‌هراسی در بریتانیا پس از یازده سپتامبر(2)
اسلام‌هراسی و تبعیض علیه مسلمانان در جامعه بریتانیا به‌وضوح دیده می‌شود و وجود نوعی هماهنگی میان بخش‌های دولتی و رسانه‌ای که تأثیرات آن به‌روشنی در فضای عمومی جامعه قابل مشاهده است، نگرانی‌های بسیاری دراین‌باره ایجاد کرده است.