حمله تروریستی مسلحانه به مسجدی در نیوزیلند چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟
باعث ترس و وحشت مسلمانان می‌شود
باعث افزایش اسلام هراسی و رویگردانی از اسلام می‌شود
باعث گسترش و استقبال بیشتر از اسلام خواهد شد
مهاجرت مسلمانان به این کشورها متوقف حواهد شد
نمایش خبر در روز :
ماه :
  سال :
بخش :
نوع مطلب :
پاملا گلر، ملکه اسلام‌هراسی
۱ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۴۰
از پاملا گلر به نام «سخنگوی بددهان» موج اسلام‌هراسی در آمریکا یاد می‌شود. این زن ژاژخای از بنیان‌گذاران گروه نفرت‌پراکنی «اسلامی‌سازی آمریکا را متوقف کنید!» و چندین پروژه ضداسلامی دیگر است.
حضرت آيت الله رحمانى خليلى مازندرانى(ره)
۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۲۲
بمناسبت هفدهمین سالگرد ارتحال عالم ربانى ، حضرت آيت الله رحمانى خليلى مازندرانى(ره)
انتشار فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی درکلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) "
معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین تبیین اهمیت بیداری اسلامی از نگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دام ظله) ، اقدام به تولید مجموعه فلش کارت و لوح فشرده " بیداری اسلامی در کلام امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) " نموده است.
نقد فیلم سینمایی آرگو + دانلود فایل با کیفیت
در اعتراض به انتخاب فیلم سینمایی آرگو به عنوان بهترین فیلم آکادمی اسکار اقدام به بازپخش نسخه با کیفیت نقد فیلم آرگو با عنوان پنجه عقاب می شود . گفتنی است این مستند در بیش از هشت هزار صفحه اینترنتی بازنشر داشته است.
اسلام ستیزی گسترده در دومین کشور شیعی جهان
کشور جمهوری آذربایجان کشوری مسلمان نشین با اکثریت شیعه است که به آن دومین کشور شیعی جهان می گویند. با این حال به دلیل اهیمت کشورهای جدا شده از شوروی سابق برای آمریکا جریان های متعددی به منظور مقابله با اسلام در آن کشور شکل گرفته است که این جریان ها گه گاهی نیز اعتراضات مسلمین را برانگیخته و موجب ناآرامی ...
سوابق سیاسی شاگرد اول علامه طباطبایی/ تربیت برخی دانشجویان در خفا
ايشان حكمت و فلسفه را نيز در محضر مفسر كبير قرآن، عالم رباني علامه طباطبايي آموخت، از آنجا كه زينت علم با عمل صالح است و اخلاق و تهذيب نفس زيور مردان پاك آن روزگار، ايشان نيز با مدد از توفيق الهي پاي همت در مسير خود سازي و سير و سلوك نهاد. انفاس ملكوتي مرد فرزانه، معلم اخلاق مرحوم آيت الله علامه طباطبايي ...
انفجار هتل «بورلى هاوس» اولین لبیک به حکم امام + تصاویر
زندگی نکبت بار رشدی ادامه داشت و شاید او هنوز بازی را چندان جدی نگرفته بود تا اینکه روز شنبه پنجم اگوست 1989، چهاردهم مرداد ماه 1368، از راه رسید.
اهداف پشت پرده اسلام هراسی در غرب
۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۳۴
در حالی که مسلمانان آمریکا کمتر از 1 درصد جمعیت این کشور را تشکیل می دهند؛ دستگاه عریض و طویل اسلام هراسی همیشه از گسترش این دین و به طبع آن آنچه که حرکت های بنیادگرایانه در آمریکا می خواند؛ ابراز نگرانی کرده و به ظاهر در تلاش است جلوی گسترش و نفوذ اسلام در آمریکا را بگیرد.
فیلم «Taken ۲» ، تلنگر جدی به مسئولان سیاسی ترکیه
شروع فیلم با مراسم اسلامی تدفین چند نفر شروع می‌شود که جماعتی نیز در حال اقامه نماز بر روی جنازه‌ها هستند و بالای سر قبور آن‌ها قرآن می‌خوانند. در ادامه، یکی از حاضرین اعلام می‌کند که باید انتقام خون فرزندان و برادران خود را بگیرد؛ مساله‌ای که در قسمت اول این فیلم مشخص شده بود و یک محافظ شخصی آمریکایی ...
جنون مسلمان‌آزاری در دنیای‌غرب+تصاویر
اذیت و آزار مسلمانان ساکن دنیای غرب تنها بخشی از اهداف پروژه اسلام هراسی است. جلوگیری از اقبال عمومی به اسلام به خصوص در آمریکا و نیز تشدید فعالیت گروه های تندروی ضد اسلامی برای حمایت از اسرائیل از دیگر اهداف پروژه های اسلام هراسی در دنیای غرب است.
شماره چهل و ششم ماهنامه بررسی و مقابله با اسلام ستیزی
شماره چهل و ششم(دی ماه) بولتن خبری تحلیلی بررسی و مقابله با اسلام ستیزی ، به همت معاونت مطالعات و تحقیقات مؤسسه فرهنگی آرماگدون منتشر شد.
جدیدترین تبلیغات علیه اسلام در آمریکا + تصاویر
در این آگهی تصویری از سوختن برج‌های مرکز تجارت جهانی در کنار آیه‌ای از قرآن به چشم می‌خورد. افرادی که از این تبلیغات احساس نگرانی می‌کردند، برچسب‌های هشداری بر این تبلیغات چسباندند که روی آنها نوشته شده: این جنگی تبلیغاتی است و هدف آن شما هستید.
مختار بالمختار، شورشی یک چشمی که 41 نفر را گروگان گرفت
بالمختار که اکنون ۴۰ سال دارد، در سال ۱۹۹۱ درحالی که تنها ۲۰ سال داشت به شورشیان اسلام‌گرای خارجی در افغانستان پیوست که اسامه بن‌لادن نیز در میان آن‌ها بود. او در جنگ علیه نیروهای اتحاد شوروی یک‌ چشم خود را از دست داد. به همین دلیل رسانه‌های محلی از او به عنوان "یک‌چشم" نام می‌برند.
چگونه "اف‌بي‌آي" براي آمريکا دشمن‌سازي مي‌کند؟ + فیلم
دولت آمريکا به همراهي سازمان‌هاي امنيتي و جاسوسي اين کشور تلاش دارد با ايجاد حملات تروريستي ساختگي درون خاک اين کشور، دست دشمن‌سازي زده و ادامه حضور خود در خاورميانه را براي مبارزه با تروريسم، موجه جلوه دهد.
مشـهـورتـریـن آخـرالـزمـان‌هـای نـیـم‌قـرن اخـیـر!
در طول تاریخ، افراد زیادی ادعا کرده‌اند که در فلان تاریخ جهان به پایان می‌رسد. آخرین آن‌ها هم شایعه بی‌اساس پایان جهان در 21 دسامبر 2012 است. در این‌جا مروری می‌کنیم بر مشهورترین موارد پیش‌گویی آخرالزمان طی نیم‌قرن اخیر
تولید مجموعه فلش کارت  "دشمن شناسی از نگاه ولایت" با موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی
معاونت مطالعات و تحقیقات موسسه فرهنگی آرماگدون با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی و همچنین ارائه راهکار مناسب جهت مقابله با اسلام ستیزی و اسلام هراسی اقدام به تولید مجموعه فلش کارت "دشمن شناسی از نگاه ولایت" با بهره گیری فرمایشات مقام معظم رهبری با موضوع اسلام ستیزی و اسلام هراسی نموده است.
موفق ترین سازمانهای اسلام هراس کدامند؟+ دانلود
تحقیقیات منتشر شده توسط یک جامعه‌شناس آمریکایی نشان می دهد که از 11 سپتامبر تاکنون سازمان‌های غیردولتی ضداسلامی به شدت رسانه‌های آمریکایی را تحت تأثیر قرار داده، پیام‌های خود را در مقاله‌های خبری و گزارش‌های تلویزیونی جای داده اند.
اینفوگراف و گزارشی درباره نسل کشی مسلمانان در میانمار
آمار رسمی نشان میدهد تاکنون بیش از 20 هزار مسلمان در میانمار کشته شده اند و به بیش از 5 هزار زن در این کشور تجاوز شده است. اینفوگرافیک زیر گزارش مبسوط در این باره می باشد.
بیانیه موسسه فرهنگی آرماگدون در محکومیت تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه
موسسه فرهنگی آرماگدون با صدور بیانیه ای تجاوز ددمنشانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم و بر لزوم دفاع و حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد. متن این بیانیه به این شرح می باشد:
آرگو؛ از هالیوودیسم تا ایران‌هراسی
۲۲ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۲۵
در سال‌هاي اخير، ايران‌هراسي دامنه وسيع‌‏تري از رسانه‌‏ها، از جمله سينما، را در برگرفته است و سينما محققاً مي‌‏توانند تأثير بسيار زيادي در کنترل مخاطبان داشته باشد.