اقدام ابتکاری فعالان مسلمان کانادایی برای مقابله با اسلام‌هراسی
اقدام ابتکاری فعالان مسلمان کانادایی برای مقابله با اسلام‌هراسی
فعالان مسلمان کانادا با هدف اصلاح تصویر دروغینی که رسانه‌های غربی از مسلمانان ساخته‌اند و معرفی چهره واقعی اسلام، کمپینی را با نام "اسلام، صلح است" راه‌اندازی کردند.
يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۴
کد مطلب: 3301
به گزارش «آرماگدون» ، مسلمانان کشور کانادا با راه‌اندازی کمپینی با عنوان "اسلام، صلح است" به مبارزه با اسلام‌هراسی در این کشور پرداختند.
سایت خبری "المصری الیوم" در این‌باره گزارش داد؛ فعالان مسلمان کانادا با هدف اصلاح تصویر دروغینی که رسانه‌های غربی از مسلمانان ساخته‌اند و معرفی چهره واقعی اسلام، این کمپین را در شهر تورنتو راه‌اندازی کردند.
این جمعیت هفته گذشته نیز با حضور در میدان دونداس این شهر، کمپینی را با نام "طرح اعتماد کور" راه‌اندازی کرد که با استقبال غیر مسلمانان همراه بود.
در کمپین "طرح اعتماد کور" جوانان مسلمان با بستن چشم خود در وسط این میدان می‌ایستادند و پلاکاردهایی با عباراتی چون "من مسلمان هستم و مرا تروریست می‌خوانند"، "من به تو اعتماد دارم، آیا تو هم به من اعتماد داری" و "مرا در آغوش بگیر" تلاش کردند نگاه غیر مسلمانان به دین اسلام را تغییر دهند.
بعد از حملات تروریستی داعش به روزنامه شارلی ابدو، موج گسترده‌ای از اقدامات اسلام‌ستیزانه و تهاجم رسانه‌ای ضد اسلامی در کشورهای غربی آغاز شد. مسلمانان در کشورهای مختلف نیز با راه‌اندازی کمپین‌ها و اقدامات مختلف تلاش کردند با این موج اسلام‌هراسی مقابله کرده و چهره واقعی این دین مبین را به مردم نشان دهند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : جبهه جهانی مستضعفین