راه‌اندازی پویش «مسلمانان در برابر افراط‌گرایی» در کانادا
راه‌اندازی پویش «مسلمانان در برابر افراط‌گرایی» در کانادا
کمپین(پویش) تبلیغاتی جدید مسلمانان کانادا با هدف معرفی سیمای حقیقی اسلام و مقابله با افراط‌گرایی راه‌اندازی شد
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب: 3401
به گزارش «آرماگدون» ،به نقل از پایگاه خبری «Toronto Sun»، این کمپین تبلیغاتی از سوی گروه «مسلمانان در برابر افراط‌گرایی» که به نوعی صدای جامعه مسلمان تورنتو است، راه‌اندازی شد.
در این پویش تابلوهایی در محکومیت افراط‌گرایی از دیدگاه مسلمانان و عزم جامعه مسلمان کانادا برای حمایت از همشهریان خود، در ایستگاه‌های مترو نصب می‌شود.
این گروه به رهبری «استیو راکول» با برگزاری این پویش قصد دارد که با روایت‌های ناخوشایندی که علیه اسلام در رسانه‌ها گفته می‌شوند، مقابله کنند.
راکول که یکی از رهبران مسلمان تورنتو است که به‌صورت مرتب در شبکه‌های رادیو و تلویزیون در مورد دین و جایگاه اسلام صحبت می‌کند، عنوان کرد: «من فکر می‌کنم مسلمانان کانادا نباید بنشینند و اجازه دهند که این نگرش مخدوش در مورد اسلام در فضا شناور باشد».
وی افزود: به خاطر همه خشونت‌هایی که داعش و طالبان و بوکوحرام انجام می‌دهند و توسط رسانه‌ها تهییج می‌شوند و معدود مسلمانانی که به آن‌ها پاسخ مثبت می‌دهند، تصویر اسلام مخدوش شده است اما این اسلام حقیقی نیست.
راکول که خود یک تازه‌مسلمان کانادایی است، تأکید کرد که بیشتر مسلمانان مردمی صلح‌جو هستند.
وی در‌حالی‌که دومین تابلو را در یک ایستگاه دیگر مترو نصب می‌کرد، افزود: «این پویش با بازخوردهای مثبتی همراه بوده و در آینده تبلیغات بیشتری انجام خواهیم داد».
Share/Save/Bookmark